З золотим ювілеєм, Президенте!

Сьогодні особлива і надзвичайна дата в родині футбольного клубу "Інгулець". Рівно 50 років тому з'явився на світ його батько - засновник, натхненник, головний чинник існування клубу, його розвитку, успіхів і здобутків - Олександр Григорович Поворознюк.

Вітаємо Олександра Григоровича з золотим ювілеєм та бажаємо не зупинятись на досягнутому і впевнено крокувати до нових звершень. Нехай підтримка рідних та близьких, друзів, партнерів, колег і вболівальників надихає на цьому шляху, а твердість характеру, сила слова та міцність духу допомагає подолати усі перешкоди.

Нехай Ваша життєва мудрість приносить корисні плоди, а кожен день наповнюється силами та щасливими моментами. Нехай все задумане складається в один красивий пазл, а вдача постійно супроводжує Вас, як янгол-охоронець.

Нехай слава "Інгульця" несеться не тільки на Сантьяго-Бернабеу, а й на Камп Ноу, Сан-Сіро, Олд Траффорді, Альянц-Арені та інших стадіонах світу. Нехай прізвище Поворознюк знають і поважають не тільки в Україні, а й в Європі та всьому футбольному світі.

Зі святом, шановний Президенте! З золотим ювілеєм! З днем народження!

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць