Павлов, Клименко та Мішуренко у збірній туру!

Sport Arena в співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout називає символічну збірну чергового туру Першої ліги сезону 2019/20.

Центральний захисник – Віталій Павлов (Інгулець)

Вся задня лінія петровського клубу заслужила на оплески в матчі з Чорноморцем. Вирізняємо Павлова – він здорово читав гру, завдяки чому здійснив немало перехоплень. Нерідко переривав гострі флангові передачі, а також на пару з Ковальовим зумів нівелювати старання Ковпака й Коваля на передовій. Достатньо сказати, що чи не єдиним ударом у площину воріт Шуста виявилася подача Вороніна, яка зрізалася в район дев’ятки. Це – повна перемога Інгульця на своїй половині поля й у матчі загалом.

Нападник – Олександр Мішуренко (Інгулець)

Справжній герой матчу в Одесі – виграв чимало боротьби у захисту Чорноморця, постійно вислизав із-під їхньої уваги. Міг забивати ще раніше, але спершу відзначився в підіграші, давши на хід Січінаві в моменті з першим голом і своєчасно кинувши під удар Клименку – з другим. А третій м’яч – то майстер-клас від «самородка» Інгульця, який скористався відскоком, обійшов суперників і пробив на виконання.

Також за версією порталу FootBoom до збірної туру потрапив півзахисник "Інгульця" Владислав Клименко.

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць