Оболонь Бровар 1-1 Інгулець: післяматчеві коментарі

Головний тренер Інгульця Сергій Лавриненко прокоментував результат матчу проти Оболоні Бровар 1:1.

- Хочу подякувати своїй команді за проявлений характер. Терпіли до кінця, незалежно від того, що ми грали в меншості.

Ми всі заміни зробили на посилення атаки, намагалися суперника високо зустрічати і пресингувати. Оболонь Бровар вміло скористалася вільними зонами, однак ми свідомо на це йшли.

Зараз найголовніше - ми ще в гонці. Ми взяли дуже важливе очко. Отримали багато карток, травм і мікротравм ... Тому потрібно з холодною головою подивитися, хто в обоймі, і готується до домашньої гри (з Кременем).

Суддівство? Я не бачив повтор, адже нас не підпускають до VAR. По червоній картці Сітчінаві у мене великі сумніви, тому що на цьому ж стадіоні був матч між Рухом і Оболонню, де Монзуль не дала червону картку, - такий же епізод. Там навіть набагато грубіше все було. Там була жовта, а тут - відразу червона. Для мене подвійні або потрійні стандарти - це не зовсім зрозуміло.
Нам потрібно було реалізовувати свої моменти в першому таймі. Гра давалася. Якщо враховувати зміст гри, то ми були на порядок сильніше в першому таймі. Я не відчув особливої різниці в тому, що ми були в меншості, а суперник мав перевагу в одного гравця, - підсумував Сергій Лавриненко.

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць