Мусимо внести ясність

Наступного дня після футбольного матчу 16-го туру чемпіонату України з футболу в Першій лізі, в якому «Інгулець» приймав харківський «Металіст 1925», на сайті ресурсу UA Футбол з’явилася інформація під заголовком «Матч Інгулець – Металіст 1925 закінчився тренерською бійкою», де йшлося про конфлікт, що виник у технічній зоні харків’ян після закінчення основного ігрового часу, одразу за тим, як команда гостей зрівняла рахунок у грі.

Не беремося оцінювати доцільність такої інформації, це, звичайно, право самих власників ресурсу. Однак, в даному разі, напевне, слід було б прискіпливіше дослідити усі обставини події, як мінімум, опитавши про їх подробиці безпосередніх учасників з обох сторін. Зрозуміло, що головному арбітру матчу Олександру Омельченку в тій метушні, яка зчинилася одразу після забитого м’яча, було важко з’ясувати, що саме спричинило конфлікт, можна зрозуміти і прагнення погасити його в зародку, покаравши ініціаторів. Проте, маємо визнати, що в даному випадку арбітр та його помічник – четвертий арбітр Єгор Кевліч помилилися. Головний тренер харківської команди Андрій Демченко до вчиненої провокації насправді не мав жодного стосунку, провокацію вчинив керівник прес-служби «Металіста 1925» Олександр Белицький, який, до речі, взагалі не мав права знаходитися в технічній зоні команди, оскільки не був внесений до протоколу матчу. Тим більше – не мав права так по-хамськи діяти, як він вчинив, адресуючи ескападу непристойних жестів та гучної нецензурної лайки технічній зоні суперників. Не сумніваємося, що цей інцидент без реагування в клубі «Металіст 1925» не залишиться.

Разом з тим хочемо повідомити наступне: між керівництвом, тренерським штабом та футболістами «Інгульця» і «Металіста 1925» безкомпромісне запекле суперництво можливе лише на футбольному полі. Поза ним – у нас цілком дружні, партнерські й взаємно шанобливі стосунки, які, переконані, збережуться й надалі. І жодні провокації завадити їм не в змозі.

ФК «Інгулець».

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць