Матч "Інгулець" - "Рух" перенесено

Шановні вболівальники, футбольний клуб «Інгулець» повідомляє, що матч 11-го туру VBET Ліги між командами «Інгулець» Петрове - «Рух» Львів за рішенням дирекції УПЛ на прохання керівництва «Руху» було перенесено на невизначений термін у зв’язку з складною ситуацією щодо захворювання на COVID-19 у команді суперника.

За інформацією, наданою ФК «Рух» станом на 13.10.2021, за результатами проведення тестування методом полімеразної ланцюгової реакції у 6 футболістів головної команди «Рух» Львів виявлено позитивні результати захворювання на COVID-19. Також виявлено підозру зараження у 4 членів головної команди, в тому числі, в усіх воротарів, які є в заявці клубу.

Для запобігання маніпуляціям та дотримання правил Fair Play повідомляємо, що згідно інсайдерської інформації станом на 13.10.20021 заявлені на сезон воротарі ФК «Рух» відсутні у інформаційній системі Центру Громадського Здоров’я МОЗ, як особи, що хворіють на COVID-19.

У зв’язку з цим, футбольний клуб «Інгулець» звернувся до дирекції УПЛ з проханням провести детальне розслідування даного факту. Ми чекаємо на швидку реакцію УПЛ та публічний розгляд цієї ситуації.

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць