Ковальов, Фатєєв, Запорожець та Січінава у збірних туру

Sport Arena в співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout називає символічну збірну чергового туру Першої ліги сезону 2019/20.

Правий захисник – Дмитро Фатеєв (Інгулець)

Добре знайомий тренерському штабу новачок конкурує за місце в основі із таким якісним гравцем, як Балан, і в матчі проти Оболоні-Бровар Фатеєв сповна скористався своїм шансом. Відіграв активно, старанно перекривав свій фланг, хоча в суперників підібрані швидкі вінгери, а також взяв участь у першій результативній атаці. Це після його подачі захист киян не дограв, і Січінава витиснув максимум із відскоку.

Нападник – Ніка Січінава (Інгулець)

Оболонь-Бровар довше за всіх лишалася непереможною, але, як і навесні, поступилася в Петровому. Ключовим гравцем господарів у цьому матчі виявився саме Січінава. Його націленість на ворота, готовність поборотися за м’яч і завершити навіть із незручного положення зіграли на користь Інгульцю. Саме Ніка відкрив рахунок, виявившись спритнішим за київський захист. Міг забивати з гри ще, але дубль оформив ударом із пенальті, перегравши Федорівського, який добре грає при 11-метрових. Після цього туру Січінава очолив гонку бомбардирів Першої ліги.

За версією футбольного порталу FootBoom до символічної збірної туру крім Нікі Січінави також потрапили Максим Ковальов та Євген Запорожець

Прес-служба ФК "Інгулець" за матеріалами SportArena та FootBoom

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць