Юнаки "Інгульця" стали срібними призерами Чемпіонату області

Фінал обласних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» у віковій групі 2006 року народження був проведений на стадіоні «Колос» м. Мала Виска. Юнаки "Інгульця" представляли Петрівський район.

Учасників змагань привітав міський голова Юрій Гульдас. Голова обласної федерації футболу Віктор Безсмертний та голова районної федерації футболу Олександр Зелюнко поздоровили команди з виходом до фінальної частини змагань та вручили футбольні м’ячі кожній команді.

Шість команд були розділені на дві групи. Ігри в групах проходили за коловою системою. Переможці груп визначали переможця фінальних обласних змагань. Наша команда перемогла у своїй группі і вийшла до фіналу.

Переможцем фінальних змагань стала команда Олександрійського колегіуму, яка в досить напруженому поєдинку перемогла нашу команду з рахунком 3-2.

Голи у фінальному матчі забивали Олександр Поворознюк та Святослав Матяш, який також став переможцем в конкурсі технічних елементів в «ударах на дальність». За зайняті призові місця команди нагороджені грамотами обласної федерації футболу, кращі гравці – цінними подарунками від районної федерації футболу.

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць