Інгулець сподівається на позитивне рішення виконкому УАФ

Фото: "Металіст 1925"

Вже завтра, 7 червня, на Виконкомі УАФ у Львові буде прийматись рішення щодо продовження змагань у Першій лізі. Як відомо, на вчорашньому засіданні Ради ліг ПФЛ "Інгулець" проголосував за догравання чемпіонату згідно затвердженого Регламенту. Після голосування представників клубів Першої ліги було ухвалено такі рішення:

  1. Скасувати рішення від 21 травня щодо неможливості дограти змагання у Першій лізі та звернутися до Виконкому УАФ, проведення якого заплановане на 07 червня 2020 року з пропозицією продовжити весняну частину змагань ПФЛ у Першій лізі сезону 2019/20.
  2. За підсумками сезону ухвалити рішення про зміни у Регламенті в частині переходу між першою та Другою лігою. Таким чином провести матчі плей-офф між 15 та 16 командами Першої ліги проти команд, которі посіли треті місця у змаганнях Другої ліги («Верес» та «Альянс»).
  3. Анулювати пункт Регламенту поточного чемпіонату, згідно з яким за дві неявки клуб виключається з учасників ПФЛ.

Нагадаємо, що згідно з проектом календаря, матчі Першої ліги мають відновитися 23 червня. Рішення Ради ліг вступить в силу після затвердження його Виконкомом УАФ у Львові. Футбольний клуб "Інгулець" сподівається на позитивне рішення Виконкому. Футболісти мають грати!

Прес-служба ФК "Інгулець"

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць