Олександр Поворознюк готовий очолити рух за зміни в українському суддівстві

Вчора на порталі Tribuna.com вийшла стаття щодо системних змін в українському суддівстві, у заголовку якої зазначено «Клуби самі повинні вирішити проблему суддів в Україні. Бездіяльність доводить, що всіх все влаштовує».

https://ua.tribuna.com/tribuna/blogs/overtime/2896974.html

Автор пропонує клубам, яких не влаштовує ситуація с суддівством, виступити єдиним фронтом і висувати свої вимоги до УАФ щодо арбітражу матчів.

Зокрема пропонується:

1. Зобов'язати арбітрів відразу після матчу у флеш-інтерв'ю пояснювати свої рішення.

2. Вимагати від Лучіано Лучі детальний публічний звіт про його здобутки на посаді глави комітету арбітрів.

3. Вимагати право для клубів загальним голосуванням висувати вотум недовіри главі комітету арбітрів і виключати окремих суддів з пулу арбітрів ліги.

Президента ФК «Інгулець» Олександра Поворознюка не влаштовує поточна ситуація. Постійні «спірні» рішення суддів на користь суперників «Інгульця» в останніх матчах наводять на думку, що працювати з арбітрами – це норма українського футболу. Тому він згоден з пропозиціями від Tribuna.com. Більше того, він готовий очолити цей рух і об’єднати клуби заради змін в українському суддівському корпусі.

Наводимо «спірні» рішення арбітрів в останніх матчах «Інгульця» і звертаємось до власників клубів приєднатись до цієї ініціативи, та коментувати ці і надавати подібні ситуації. Тільки разом ми зможемо подолати суддівське «свавілля».

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць