ФК "Інгулець" чекає офіційної відповіді ПФЛ

Цими днями одразу на ряді спортивних інтернет-ресурсів з’явилася інформація про начебто відповідь ПФЛ щодо порядку визначення місць в турнірній таблиці серед команд, які в ході змагань набрали однакову кількість очок. Зокрема, про право претендувати на третє місце, яке дає змогу одній з таких команд претендувати на підвищення в класі.

Однак чомусь, за винятком допису в соціальних мережах, на офіційному сайті ПФЛ таке роз’яснення відсутнє. Не отримував офіційної відповіді від ПФЛ і футбольний клуб «Інгулець», який, в даному випадку, можливо, більше від інших команд зацікавлений в тому, щоб визначення призерів першості стало наслідком чесної спортивної боротьби, а не шляхом закулісних маніпуляцій з положеннями регламенту.

Чи не означає це, що офіційної позиції з даного приводу, яка мала б чітко виражене юридичне обгрунтування, ще не сформовано, а зазначені вище інформаційні «вкиди» – це лише спроба маніпулювання громадською думкою та вивчення реакції різних сторін на один з можливих варіантів довільного трактування регламенту?

Сподіваємося вже незабаром отримати офіційну відповідь на це питання, яка б дозволила нам формувати подальший алгоритм наших дій.

ФК «Інгулець».

PS: Офіційний лист-звернення додається.

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць