Євгеній Мороз та Світлана Рибакова стали частиною великої родини ФК "Інгулець"

Євгеній Мороз. Фото: ПФЛ

Екс-спортивний директор ПФЛ Євгеній Мороз та екс-директор з маркетингу Світлана Рибакова стали частиною великої родини ФК «Інгулець».

Світлана Рибакова. Фото: ПФЛ

Зауважимо, що саме завдяки Світлані, Євгенію та іншім членам команди було зроблено комплексний ребрендінг ПФЛ, яка отримала нові логотипи, корпоративний стиль, брендінг Першої та Другої ліг. Було зареєстровано товарні знаки ПФЛ та Чемпіонатів. Чемпіонат отримав новий гімн, трофей та медалі, шеврони, єдиний м’яч, трансляції на ТВ, 100% трансляцій усіх матчів в YouTube, високу зацікавленість вболівальників та рейтинги.

Було організовано серію семінарів зі спортивного маркетингу під гаслом «Змінювати! Клуби, міста, спорт» з метою розвитку спорту в непростих українських умовах.

Було проведено 3 сезони «Зірковіх уроків футболу», в яких взяли участь 30 клубів та більше 6000 юних майбутніх зірок спорту №1.

В ПФЛ було залучено близько 18 000 000 грн. інвестицій, тоді як витрати на маркетинг склали близько 500 000 грн. Налагоджено тісну співпрацю з такими глобальними брендами, як Select, Decathlon, Wyscout, Jako.

І це тільки частина тих змін, які відбулися за три роки роботи новачків «Інгульця» в Професіональній Футбольній Лізі.

Зазначимо, що Євгенія Мороза було призначено на посаду Директора клубу, а Світлану Рибакову – на посаду Директора з маркетингу.

Вітаємо нових потужних членів команди «Інгулець»!

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць