Чи гратиме Бартулович в "Інгульці"?

Початок поточного тижня знаменувався інформацією одразу на кількох футбольних сайтах щодо зацікавленості в підписанні деякими вітчизняними футбольними клубами добре відомого в Україні півзахисника, колишнього гравця збірної Хорватії Младена Бартуловича, добре відомого українським уболівальникам по виступах в «Дніпрі», «Кривбасі», «Карпатах», «Ворсклі» та «Волині». Сьогодні в послугах цього досвідченого футболіста зацікавлені одразу кілька клубів Прем’єр-ліги та Першої ліги. Водночас, найбільш вірогідними командами, де Младен може продовжити свою футбольну кар’єру, називають знову ж таки «Карпати» та наш «Інгулець».

Наскільки достовірною є така інформація, прес-служба «Інгульця» попросила розповісти президента футбольного клубу Олександра Поворознюка. Ось що він нам розповів:

  • Те, що Бартуловича хочуть бачити в своєму складі багато клубів зовсім не дивно, адже гравців з таким розумінням гри, з таким баченням футбольного поля, вмінням віддати бездоганний пас чи гостро пробити по воротах, говоритимемо відверто, - у нашому футболі не так багато. Зрозуміло, що такий виконавець не був би зайвим і в нашій команді. Відтак повідомлю наступне: вже завтра я вирушу до Дніпра, де обговорю з ним умови співпраці і без підписаного контракту додому не повернуся. Я переконаний – сьогодні не лише Младен потрібен нам, а й ми потрібні йому, адже той стиль гри, який сповідує «Інгулець», дозволить йому ідеально вписатися в нашу ігрову схему та ще довго радувати своєю майстерністю як наших уболівальників, так і любителів футболу з усієї України.
P.S. Що ж, знаючи з досвіду, що слова президента «Інгульця», зазвичай, з ділом не розходяться, можемо вже найближчими днями чекати оголошення про такий надзвичайно перспективний для нас трансфер, тож наближення весняної частини чемпіонату чекатимемо ще з більшою надією і оптимізмом.

Прес-служба ФК "Інгулець"

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць