Богдан Шуст: у відпустку йдемо у гарному настрої

Голкіпер Інгульця Богдан Шуст поділився своїми враженями від матчу з Черкащиною, а також розповів про конкуренцію у Першій лізі.

— Наскільки складною для вас була гра? Готувалися до такого супротиву суперника?

— Матч був досить непростий, завжди складно грати за таких погодних умов. Вважаю, що нам більше завадила нереалізація моментів ніж гра суперника. У нас було достатня кількість гольових нагод, щоб ще у першому таймі вирішити долю протистояння. Якби забили все що створили, могли би спокійно догравати і не хвилюватися на останніх хвилинах. На жаль, припустилися помилок, які додали зайвої нервовості у гру. Інтрига у матчі трималася до кінця.

— Були готовими, що Черкащина додасть у середині другого тайму, як це вони робили у минулих матчах?

— Дійсно, розуміли що черкащани так гратимуть, адже ретельно розбирали суперника перед матчем. Проте, більше відштовхуюся від гри нашої команди. Могли ще у першому таймі тричі забивати і далі комфортно би себе почували. Хочеться віддати належне супернику за те, що вони не опускали руки і грали до кінця. Ця гра для нас була досить складною.

— З яким настроєм йдете у відпустку? Знаєте, що два конкурента поступилися у цьому турі?

— Не думаю, що поразки прямих конкурентів якось вплинуть на наш настрій. Головне, що по завершенню осінньої частини сезону Інгулець знаходиться у групі лідерів. Зараз сім-вісім команд боряться за призові місці і інтрига у Першій лізі житиме до останнього.

Йдемо у відпустку з гарним настроєм, адже здобули надзвичайно важливу перемогу. Психологічно вже готуємося до весняної частини змагань, адже там на нас очікує складне випробовування. Заключна частина чемпіонату буде складнішою ніж початок сезону. Помилки у кожному матчі можуть стати ключовими.

— Протягом тривалого часу ви грали у Прем’єр-Лізі. Були готовими до того, що у Першій лізі буде такий рівень змагань?

— Не очікував, що така кількість команд боротимуться за найвищі місці. Сім-вісім команд знаходяться у групі лідерів і це говорить про надзвичайну конкуренцію. Явного лідера у Першій лізі немає.

Вважаю, що команди, які знаходяться нижче восьмого місця нічим не поступаються лідерам. Хочеться відзначити Гірник-Спорт, який суттєво додав після призначення Жабченка. Можливо, якби Ігор Валентинович раніше очолив команду, то Гірник-спорт зараз би розташовувався вгорі турнірної таблиці. Всі команди з характером і прохідних матчів у Першій лізі немає.

— Ви щасливі в Інгульці? Чи є у команди всі умови щоб прогресувати?

— Звичайно, для Першої ліги у нас хороші умови. Для гравців у Петровому створюються всі умови, щоб вони розвивалися у професіональному плані і думали виключно про футбол.

Ярослав Кроха, Sport Arena

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць