Богдан Шуст: радимо прочитати

Володар Кубку УЄФА (2009), чвертьфіналіст Чемпіонату світу у Німеччині (2006) Богдан Шуст став героєм традиційної рубрики порталу FootBoom "Радимо прочитати".

- Читаю не дуже часто. Зазвичай на зборах, коли знаходжу вільний час. В домашніх умовах взагалі не вдається це робити. Люблю спокійно сісти і поринути у книгу години на 2-3. Коли приходжу додому, то дітки бігають і не можна сконцентруватися на читанні. Вони дуже активні і потребують постійної уваги. Хочеться більше часу приділяти дітям, адже вони так швидко ростуть. Книги ще встигну прочитати, а їх дитинство не повернеш.

Найбільше мене вразили автобіографії людей, які розкривали силу їх характеру. Вони бачили цілі, не звертаючи уваги на перепони.

Так, я читаю автобіографії наставників. Чи планую стати головним тренером по закінченні ігрової кар'єри? Однозначно, ні. Це на 100% (сміється). Чому? Просто до цієї справи не лежить моя душа. Не хочеться і все. Максимум - тренером по роботі із воротарями. Мені більше до вподоби працювати із футболістами індивідуально.

НІК ВУЙЧИЧ "ЖИТТЯ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. ШЛЯХ ДО НЕЙМОВІРНО ЩАСЛИВОГО ЖИТТЯ"

Цю книгу необхідно прочитати кожній людині. Особливо тим, хто в певній мірі не задоволений своїм життям. Також вона підійде і тим особистостям, які реально оцінюють своє положення, не жаліючись на те, що в них є. Ця книга мене дуже вразила.

Богдан Шуст: радимо прочитати - изображение 1

МАГАТМА ҐАНДІ "МОЄ ЖИТТЯ"

Книга про велику людину, яка хотіла добра і миру. Магатма був проти любого прояву насильства. Незважаючи на те, що Ґанді сповідував індуїзм, він дуже етично ставився до ісламу, християнства та інших релігій. Людина багато терпіла, але досягла значних висот.

Богдан Шуст: радимо прочитати - изображение 2

ГІЗЕР МОРРІС "ТАТУЮВАЛЬНИК АУШВІЦУ"

Цей роман написаний на основі реальних подій, які відбулися в одному із найбільших нацистських концтаборів. Головний герой Людвіг (Лалі) Соколов потрапив у табір смерті, де йому доручили таврувати в'язнів. Там він зустрів жінку, яка йому дуже сподобалася. Лалі був змушений займатися цією справою, щоб забезпечити обох їжею та якось вижити. Звичайно, вони зустічалися таємно, адже це було суворо заборонено. Так як у Соколова був трішки вищий статус, на відміну від інших в'язнів, то йому вдавалося маневрувати. Цікаво, що людина, перебуваючи у надзвичайно некомфортних умовах, могла робити благородні вчинки, даючи собі звіт, що може трапитися у будь-який момент. Кожна помилка могла коштувати їй життя. Скажу відверто, що прочитав сторінок 80, але книга мене дуже захопила із самого початку. Обов'язково її закінчу, але наразі не маю достатньо вільного часу. Дружина знаходиться у від'їзді і мені одному доводиться займатися хатніми справами. До того ж, ніхто не відміняв тренування.

Богдан Шуст: радимо прочитати - изображение 3

ЙОГАН КРОЙФ "МОЄ ЖИТТЯ"

Кройф - визначна особистість у світовому футболі, яка взагалі нічого не боялася, не бачила перед собою ніяких перешкод. Цілі, які він ставив перед собою, завжди досягалися і виконувалися. Незважаючи на високий статус керівників, Йоган при необхідності міг легко вступити з ними у конфлікт. І як показувала практика, завжди виходив переможцем. Адже Кройф прекрасно розумів, що робить.

Богдан Шуст: радимо прочитати - изображение 4

ЛІ КУАН Ю "СІНГАПУРСЬКА ІСТОРІЯ: ІЗ ТРЕТЬОГО СВІТУ В ПЕРШИЙ"

Суперкнига про державного діяча Лі Куан Ю. Цій людині вдалося із нічого створити економічне диво та розвинути Сінгапур. Існує безмежна кількість автобіографій, в яких розповідається про видатних персон, які робили дивовижні речі. І це одна із них.

Богдан Шуст: радимо прочитати - изображение 5

Джерело:FootBoom

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць